Eğitim ve Destek Hizmetleri

Eğitim ve Destek Hizmetleri

Eğitim ve Destek Hizmetleri

Firmamız, Hizmet ve Danışmanlık sektöründe, Tam Kalite, Müşteri Memnuniyeti ve Profesyonel Hizmet ilkelerini esas alan bir yaklaşımla hizmet vermekte olup, uyumlu ve disiplinli çalışmayı ilke edinmiş, sektörlerinde kendilerini ispat etmiş olan kuruluşlarla başarılı uygulamalara ve projelere imza atmıştır.

Müşteri Hizmetleri

Kurumların, bilişim teknolojilerinde ihtiyaç duydukları tüm çözümlere cevap veren firmamızın hizmetleri kesintisiz olarak verilmektedir. Müşterilerimizin bilgi altyapılarında meydana gelebilecek sorunları anında çözebilmek amacıyla, telefon desteğinden, acil müdahaleye varan, her türlü hizmet kurumumuz tarafından kesintisiz olarak sunulmaktadır

Eğitim Hizmetleri 

Bilişim teknolojileri profesyonellerinden, son kullanıcılara kadar LOGO yazılım ürünleri ile ilgili her türlü ihtiyaca cevap verecek geniş bir eğitim programı sunmaktayız. Konusunda uzman bir takım ile tüm katılımcılara operatör ya da sistem uzmanı düzeyinde eğitimler vermekteyiz. Bu eğitimlerimiz Kurum ihtiyaçları çerçevesinde bireysel olarak da verilebilmektedir.

Verimliliğiniz İçin Çalışıyoruz

Günümüzde ciddi, profesyonel, yenilikleri takip ederek çalışmayı ilke edinmiş bir firmanın aynı ciddiyetle çalışan bir destek firmasına ne derece ihtiyaç duyduğu açıkça bilinmektedir. Kurulduğumuz günden bu yana tek hedefimiz; profesyonel, kaliteli destek ve eğitim hizmetleri vermektir. Bu hedefimize ne derecede ulaştığımız, destek verdiğimiz firmaların memnuniyeti ile anlaşılmaktadır. Sorumluluğumuzun bilincinde olarak müşterimize her zaman daha profesyonel, daha kaliteli, daha güncel destek vermeye devam ediyoruz.

Lütfen bekleyin...