Restoran Yönetimi

geNova Restoran ile tek yada birden fazla tüm restoranlarınız kontrol altında. İşyeri ve salon bazında tüm mekanlarınızı yönetebilirsiniz. Siparişlerinizi ister kioskdan, isterseniz tabletten alabilirsiniz. Mobil Garson ile kurumsal kimliğinizi güçlendirdiğiniz gibi daha hızlı ve hatasız sipariş alabilir bu siparişleri departman yazıcılarından yazdırabilirsiniz.


 

Restoran Yönetim Konsolu ile ister parçalı isterseniz toplu olarak kolayca hesap alabilir ve Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihazlardan (ÖKC) fiş basabilirsiniz.

 

 

Mobil Garson ile kurumsal kimliğinizi güçlendirdiğiniz gibi hızlı ve hatasız sipariş alabilirsiniz.

 

Tek yada birden fazla tüm restoranlarınız kontrol altında.
İşyeri ve salon bazında tüm mekanlarınızı yönetebilirsiniz.
Siparişlerinizi ister kioskdan, isterseniz tabletten alabilirsiniz.
Departman bazında sipariş yazdırabilirsiniz.
İster parçalı ister toplu olarak hesap alabilirsiniz.

 

 

Lululemon Black Friday Sale Moncler Cyber Monday Deals black friday lululemon cheap nfl jerseys tiffany outlet cheap mlb jerseys fake oakleys for sale cheap louboutins cheap nfl jerseys cheap jordans cyber monday cheap mlb jerseys louboutin pas cher wholesale jerseys free shipping cheap mlb jerseys wholesale Moncler Jackets Black Friday Deals wholesale nfl jerseys cheap moncler 2015 Black Friday Lululemon 2015 Lululemon Black Friday Sale cheap nfl jerseys lululemon cyber monday cheap nike nfl jerseys Tiffany Jewelry Outlet cheap louboutin Black Friday Moncler cheap nfl jerseys cheap christian louboutin ray ban black friday sale 2015 cheap baseball jerseys cheap nfl jerseys wholesale cyber monday jordan deals wholesale china jerseys us cheap mlb jerseys karen millen outlet